STEAM VEIKLA „SKRIDO MAŽAS LĖKTUVĖLIS“

„Naminukų“ grupės vaikai, paskatinti mokytojos Laimos, aktyviai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų ir mokytojų projekte „Skrido mažas lėktuvėlis“.
Ugdymo grupės „Naminukai“ vaikams šiuo metu itin patinka konstruoti, modeliuoti, statyti įvairias konstrukcijas, modelius, statinius iš įvairiausių priemonių, naudojant skirtingas technikas.

Ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikų ekologinį raštingumą, inicijuota veikla – konstruoti lėktuvėlius iš skirtingų kartono figūrų. Veiklos eigoje visi vaikai norėjo sukonstruoti kaip įmanoma didesnį lėktuvą, tad turint pakankamai kartono, tai ir padarėme.

Džiugu, kad pavyko sukonstruoti didelį lėktuvą, į kurį tilpo ne tik pilotas, tačiau ir keleiviai.