Parama lopšeliui-darželiui „Salduvė“

Kviečiame Jus skirti paramą Šiaulių lopšeliui-darželiui „Salduvė“ ir pervesti 1,2 proc. pajamų mokesčio dalį

Dėkojame visiems, parėmusiems arba planuojantiems paremti mūsų švietimo įstaigą. Gautos lėšos naudojamos tik Šiaulių lopšelio-darželio „Salduvė“ reikmėms – Jūsų vaikų ugdymui(si), vidaus ir lauko aplinkų gerinimui. 2023 m. gautos paramos lėšos už 2022 metus buvo panaudotos vaikų kėdutėms grupėse įsigyti ir valgomojo patalpai įrengti (stalai, apdaila, baldai).  
Šiemet norėtume įsigyti kupolą, statomą lauke ir naudojamą vaikų veikloms vykdyti. Jei nepavyks surinkti reikiamų lėšų, turtinsime vidaus ir lauko aplinkas.
Pagal galiojančius teisės aktus, savo pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) Jūs galite pervesti pasirinktai įstaigai, organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą. Skirdami labdarą lopšeliui-darželiui, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos bus išskaičiuotos iš 2023 metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos mūsų įstaigai. Būsime dėkingi už Jūsų skirtą 1,2 proc. paramą LD „Salduvė“. Šiemet paskutiniai metai tokiai galimybei. Jums tereikia iki gegužės 2 d. už 2023 m. mokestinį laikotarpį elektroniniu būdu pateikti FR0512 prašymą pervesti iki 1,2 procentų pajamų mokesčio dalį. Prašymą pateikti reikia e. būdu vedlio pagalba. Tikimės, kad būsite ištikimi rėmėjai ir skirsite sumokėto pajamų mokesčio dalį.

Prašymus pateikti galite prisijungę per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), pasirinkę skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymo forma pateikiama dažniausiai pildomų formų sąraše. Išsami informacija pateikiama VMI paramos skyrimo vedlio instrukcijose:

https://www.vmi.lt/evmi/paramos-skyrimas

Kaip skirti dalį GPM paramai vedliu? – YouTube

Reikalingi duomenys:
Mokestinis laikotarpis – 2023.
Gavėjo identifikacinis numeris – 190526428. 
Mokesčio dalies paskirtis – VEIKLAI VYKDYTI, čia galite nurodyti ir konkrečios grupės pavadinimą.
Mokesčio dalies dydis (procentais) – prašytume rašyti 1,2.
Užpildę visas reikiamas eilutes – pateikite deklaraciją.

Nuoširdžiai tikime, kad ir šiais metais sumokėtą pajamų mokesčio dalį Jūs, Jūsų artimieji ar draugai skirs Šiaulių lopšeliui-darželiui „Salduvė“ remti.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ, NES JŪSŲ PARAMA – LABAI VERTINGA MŪSŲ ĮSTAIGAI!

Informacija atnaujinta — 2024/04/16 | << ATGAL

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2024 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS