Pasiekimai

2019 m. lapkričio mėnesį lopšelio grupių pedagogės Svetlana Mažeikienė ir Svetlana Gajauskienė, kartu su „Aitvarėlių“ ir „Pagrandukų“ grupių ugdytiniais, dalyvavo Respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų pozityvios psichosocialinės aplinkos projekte „Pasidalinkime draugyste“. Pedagogės pasidalino ir patobulino savo žinias bei gavo padėką už prisidėjimą prie sveikesnės bendruomenės kūrimo.

2016 m. buvo parengtas aplinkosaugos projektas „Gamtos atspindžiai žiemą“, laimėjome finansinę paramą.

2015 m. buvo parengtas aplinkosaugos projektas „Gamtos atspindžiai“, laimėjome finansinę paramą.

2014 m. priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutės“ ugdytinis Gvidas su mama Greta dalyvavo Šiaulių Jaunųjų gamtininkų renginyje, skirtame gyvūnų dienai pažymėti, ir užėmė I vietą.

2014 m. priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutės“ ugdytinis Orestas D. dalyvavo dviratukų šventėje prie Talkšos ežero, skirtoje Šiaulių dienų renginiui paminėti, ir užėmė VI vietą.

2010 m. Šiaulių miesto VII ikimokyklinukų sporto žaidynėse „Mažasis olimpietis“ dviratukų varžybose Lukas iškovojo I vietą. Apdovanotas asmeniniu dviratuku.

2009 m. Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų dviratukų sporto šventėje, skirtoje Lietuvos tūkstantmečiui paminėti, Lukas laimėjo III vietą. Apdovanotas asmeniniu dviratuku, kurį padovanojo įstaigai.

2009 m. išleistas papildytas ir pakoreguotas „Smalsių vaikų gamtos kalendorius“. Autoriai: Gražina Kriaučiūnienė, Angelė Laucevičienė, Svetlana Mažeikienė, Vilma Pakalniškytė, Laima Visockienė.

2009 m. įstaigos pedagogai dalyvavo konkurse „Padovanok eglutei žaisliuką“ ir tapo III vietos laimėtojais.

2008 m. Šiaulių miesto VI ikimokyklinukų sporto žaidynėse „Mažasis olimpietis“ paspirtukų varžybose Lukas iškovojo I vietą.

2008 m. Šiaulių apskrities solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Tau, mama“ lopšelio-darželio „Salduvė“ vaikų kvartetas A kategorijoje laimėjo II vietą. Vadovė – neformaliojo ugdymo mokytoja Remigija Baliutienė.

2008 m. išleistas metodinis leidinys ikimokyklinio amžiaus vaikams „Mažytė istorija…“. Autorė – Gražina Kriaučiūnienė.

2006–2007 metų Šiaulių ikimokyklinių įstaigų sporto žaidynėse „Mažasis olimpietis“ estafečių rungtyje laimėta I vieta.

2006 m. įstaigos pedagogai išleido užduočių knygelę ikimokyklinio amžiaus vaikams „Ikimokyklinis, sveikas būk…“. Autoriai: Danutė Dapševičienė, Nijolė Korsakienė, Janina Pocienė, Albina Rimkevičienė, Zita Riškienė, Olga Skorikova.

2006 m. įstaigos pedagogai išleido „Smalsių vaikų gamtos kalendorius“ ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinių klasių amžiaus vaikams. Autoriai: Gražina Kriaučiūnienė, Angelė Laucevičienė, Svetlana Mažeikienė, Vilma Pakalniškytė, Danutė Urbienė, Laima Visockienė.

2005–2006 m. m. Šiaulių miesto ikimokyklinių įstaigų auklėtojų metodinė taryba, Šiaulių lopšelio-darželio „Salduvė“ pedagoges nominavo kaip stilingiausią komandą.

2005–2006 m. m. Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro akcijos „Aš noriu gyventi“ piešinių konkurso laureatu tapo ugdytinis Rokas.

2005–2006 m. m. laimėtas projektas Mokytojų kompetencijos centro „Šiuolaikinių ugdymo technologijų taikymas vaikų darželyje“.

2004 m. įstaigos pedagogai išleido užduočių knygelę ikimokyklinio amžiaus vaikams „Sveikas, kai žinau…“. Autoriai: Nijolė Korsakienė, Janina Pocienė, Albina Rimkevičienė.

Informacija atnaujinta — 2020/01/11 | << ATGAL

Paieška svetainėje

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „SALDUVĖ“

Vilniaus g. 38D, 76253 Šiauliai