Svarbi informacija priešmokyklinukų tėveliams!

Nuo naujų mokslo metų bus vykdomas nemokamas maitinimas (pietūs) visiems priešmokyklinukams.

2020 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostata dėl visuotinio priešmokyklinukų ir pirmokų nemokamo maitinimo, pagal kurią nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi visose mokyklose, įskaitant nevalstybines mokyklas ir darželius, pagal priešmokyklinio ugdymo programą (toliau – priešmokyklinukai) ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (toliau – pirmokai), įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.

Nuo rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai turi teisę į nemokamus pietus, nevertinant gaunamų pajamų. Kad priešmokyklinukui būtų skirti nemokami pietūs naujais 2020–2021 mokslo metais, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymą (paraišką), nustatytos elektroninės formos. Paraiškas jau galima teikti!

Informacinėje sistemoje www.spis.lt tėveliams (globėjams) reikia pateikti elektroniniu būdu prašymo-paraiškos gauti mokinių nemokamą maitinimą nevertinant pajamų SP-11 (A) formą.

Daugiau informacijos apie nemokamą mokinių maitinimą:

• Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymas www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.915C6D6EB2A5/asr;

• Šiaulių miesto savivaldybės tinklalapyje www.siauliai.lt/index.php?663824689, www.siauliai.lt/index.php?95301670, www.siauliai.lt/index.php?4264277734.