SVARBI INFORMACIJA

GERBIAMI TĖVELIAI,
informuojame, kad Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų lankomumas 2021-02-10 dienai miesto lygmeniu pasiekė 50 proc., todėl vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-10-30 įsakymo Nr. A-1498 „Dėl ugdymo organizavimo karantino metu“ 1.1. papunkčiu
IKIMOKYKLINIS IR PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS ORGANIZUOJAMAS KASDIENIO UGDYMO FORMA TIK TAIS ATVEJAIS, KAI TĖVAI (ĮTĖVIAI, GLOBĖJAI) YRA SPECIALIZUOTŲ TARNYBŲ DARBUOTOJAI (MEDICINOS SEKTORIAUS DARBUOTOJAI, POLICIJOS PAREIGŪNAI, KARIAI, UGNIAGESIAI) ARBA YRA ŠVIETIMO ĮSTAIGAI PATEIKĘ DARBDAVIO PAŽYMĄ DĖL BŪTINUMO DARBO FUNKCIJAS ATLIKTI DARBO VIETOJE.
Prašome tėvelius, kurie darbo funkcijas turi atlikti darbo vietoje ir negali dirbti nuotoliniu būdu, iki 2021-02-12 dienos grupių pedagogams pateikia darbdavio pažymą dėl būtinumo darbo funkcijas atlikti darbo vietoje.
Dėkojame Jums už supratingumą šiuo sudėtingu laikotarpiu.