STEAM VEIKLA „Mokausi pažinti su Bee-bot“

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Naminukai“ vaikai, naudodami edukacinę bitutę, išbando daug įvairių veiklų. Ugdymo veiklose naudojamą draugišką robotą („Bee-bot“) galima užprogramuoti ant jo esančiais mygtukais, juo mokomasi programavimo pagrindų, ugdymo veiklose naudojant robotą „Bee-bot“ ugdomi vaikų gebėjimai iššifravimo, problemų sprendimo, programavimo pradmenų srityse.

Naujai sukurta priemonė „Figūros, spalvos, dydžiai“ ugdo mąstymą, suvokimą, draugiškumą, skatina vaikų norą pažinti ir kaskart sužinoti vis daugiau. Vaikai mokosi pavadinti ir skirti geometrines figūras, spalvas, turtina kalbą naujomis dydžio, formos sąvokomis.

Žadinant kūrybingumą ir saviraišką, vaikai inicijuodami veiklą, išmoko užprogramuoti robotą ir pavadinti spalvas, figūras, jų dydžius.

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS