STEAM veikla „Kaukės Užgavėnėms ir ne tik“

Artėjant Užgavėnėms, ugdymo grupėje „Naminukai“ vis dažniau buvo pastebima, kad vaikai klausinėja, kam reikalingos kaukės, kodėl visos kaukės būna skirtingos, kodėl vienos kaukės būna gąsdinančios, o kitos – juokingos ir linksmos.

Norint patenkinti ugdymo grupės „Naminukai“ vaikų smalsumą, mokytoja Olga inicijavo veiklą „Kaukės Užgavėnėms ir ne tik“. Veiklos metu vaikai apžiūrėjo skirtingas Užgavėnėms kuriamas kaukes, sužinojo, kad Užgavėnių kaukės turi būti gąsdinančios, nes reikia išgąsdinti ir išvyti žiemą.

Mokytoja Olga papasakojo, kad kaukė taip pat yra dedama ant veido, norint pasislėpti, „pakeisti“ savo veido išraišką. Veiklos metu vaikai sužinojo, kad kaukė leidžia sukurti tam tikrą emociją – džiugią ar liūdną, juokingą ar gąsdinančią.

Sužinoję daug informacijos apie kaukių paskirtį, ugdymo grupės „Naminukai“ vaikai pasinėrė į Užgavėnių kaukės kūrybinį procesą, nes visi nusprendė, kad žiemą reikia vyti laukan ir drąsiai kviesti pavasarį.

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS