STEAM veikla „Kas teka medžių lapų gyslomis?“

Rudenišką rytmetį „Saulutės“ grupės ugdytiniai susiruošė „keliauti“ po didelį ir erdvų darželio kiemą ir ieškoti rudens paslėptų gamtos stebuklų. Vaikai prisirinko pilnus kibirėlius įvairiausių medžių lapų, jų vaisių.

Ėmėme tyrinėti medžių lapus ir juose ieškoti medžių lapų gyslų. Ugdytiniai iškėlė klausimus: ar medžio gyslos kaip ir žmogaus kraujagyslės? Kas jomis teka? Ar medžių lapais teka kraujas? Išsiaiškinome, kad  kanalėliai, t.y. gyslos reikalingos sulčių apytakai lapuose palaikyti.

Jais į lapą atiteka vanduo ir maisto medžiagos. Vėliau nusprendėme ieškoti medžių lapų gyslų ir piršteliais atsargiai plėšėme medžių lapus, kol suradome medžių lapų gyslas.

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2024 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS