STEAM veikla „Kas auga ir gyvena miške?“

Prieš pradedant kelionę į savo sukurtą mišką mokytoja Daiva su „Pagrandukai“ grupės vaikais žiūrėjo animuotą vaizdo įrašą apie miško gyvūniją ir augmeniją. Vaikai klausėsi apie gyvūnus, kur jie gyvena, kuo minta, kokius garsus skleidžia, kaip atrodo. Vaikus itin domino knygos apie miško gyventojus vartymas ir skaitymas, kurio metu vaikai galėjo išgirsti miško gyventojų skleidžiamus garsus.

Norėdami apsilankyti miške, tačiau neturint tam galimybių, buvo nuspręsta susikurti savo mišką. Siekiant didesnio vaikų susidomėjimo veikla, miško pagrindui buvo pasirinktas šviesos stalas. Iš gamtinės medžiagos: šakelių, kankorėžių, lapų, giliukų, gėlyčių, samanų dėliojome miško augmeniją, o žaisliniai žvėreliai tapo mūsų sukurtame miške gyvenančiais miško gyventojais.

Vaikams kurti savo mišką labai patiko. Jie norėjo kuo daugiau jį užpildyti augalais ir gyvūnais, kartojo jų pavadinimus ir džiaugėsi mažu miškeliu. Mūsų miške augo medžiai, žydėjo snieguolės, buvo prikritę lapų  kankorėžių, giliukų. Po mišką bėgiojo meškos, elniai, lapės, šernai, striksėjo kiškučiai, voveraitės  skraidė pelėdos ir kiti paukščiai. Vaikai daug sužinojo apie miško gyvūniją ir augmeniją.

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2024 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS