STEAM VEIKLA „ KAIP SUKURTI SAULĘ SNIEGE?“

Mokytoja Daiva su ugdymo grupės „Švelnukai“ vaikais diskutavo, kad sniegas yra puiki priemonė ne tik konstruoti ir statyti įvairius statinius, tačiau ir pagrindas įvairiai kūrybinei veiklai.
Mokytoja supažindino vaikus su užduoties eiga ir paskatino visus pradėti formuoti rutulius iš sniego.

Suformavus šiek tiek rutulių iš sniego ir pradėjus dėlioti saulės trafaretą, pastebėjome, kad mūsų saulė labai nedidelė ir suformuotų rutulių nepakanka didesnei saulei. Ne visiems vaikams pavyko suformuoti sniego rutulius, sniegas nelipo, tad naudojome specialų sniego gniūžčių formavimo prietaisą.

Pavykus sudėlioti ir suformuoti didelę saulę iš sniego rutulių, naudojant geltoną guašą, saulę nuspalvino. Visi nusprendėme, kad saulę galima sukurti ir sniege, o mūsų sukurta saulė prikvies kažkur užtrukusį pavasarį.

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS