STEAM veikla „Dingę piešiniai”

Visiems vaikams patinka žaisti su vandeniu. Šiltą ir saulėtą vasaros dieną „Aitvarėlių” grupės vaikai tyrinėjo vandens savybes: ar galima piešti su vandeniu, ar mūsų piešinius pamatys tėveliai? Visi prisipylėme į buteliukus vandens ir piešėme ant pastato sienos ir takelių su vandeniu.

Vaikai džiaugėsi gražiais piešiniais (saulutė, medis, arkliukas ir kt.). Po kurio laiko vaikai pastebėjo, kad piešinių nebeliko. Kur jie dingo? Taip mes susipažinome su viena iš vandens savybių – garavimu.

Po lietaus darželio kieme atsirado daug balų ir mes jas pabandėme išmatuoti. Po pietų miego vaikai išėję į kiemą pamatė, kad balos pasidarė mažesnės. Kodėl? Tai taip pat vandens garavimas. Vaikai pastebėjo, kad saulėtą ir šiltą dieną piešiniai pranyksta ir balos mažėja greičiau. Vadinasi, esant šiltai dienai vanduo garuoja greičiau.

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS