STEAM veikla „Ar gali vandenyje išnykti spalvos?“

Siekiant suintriguoti, sudominti vaikus, mokytoja Danutė vaikams pasiūlė tyrinėti vandens savybes. Mokytojai paklausus vaikų, kas nutiktų jeigu į nudažytą vandenį įpiltume baliklio, vaikai atsakymo nežinojo.

Todėl mokytoja jiems pasiūlė atlikti bandymą. Ant stalo padėjo reikalingas priemones bandymui atlikti: du plastikiniai buteliai, vanduo, jodo tirpalas, baliklis.

Veiklos metu vaikai atliko bandymą: į du butelius pripylė vandens, į vieną butelį įlašino keletą lašų jodo tirpalo ir pastebėjo, kad vanduo nusidažė tamsia spalva. Tada į tamsios spalvos nudažytą vandens butelį įpylė baliklio. Vaikai pastebėjo, kaip tamsi spalva šviesėja.

Apibendrindama veiklą mokytoja su vaikais padarė išvadą, kad spalvotas vanduo dėl cheminės reakcijos su balikliu prarado savo spalvą ir vėl tapo bespalvis.

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2024 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS