SALDUVIUKŲ VEIKLOS RUGSĖJO MĖNESĮ

Pradedant naujuosius 2021-2022 mokslo metus, salduviukai dalyvavo nuotaikingame šventiniame rytmetyje „ Sudie, vasarėle – sveiki, sugrįžę į darželį!“, kuriame netrūko dainų, eilėraščių ir plačių vaiko šypsenų. Rugsėjis, žengdamas naują žingsnį, visiems palinkėjo džiugiais atradimais dosnių mokslo metų, gražių bendravimo akimirkų, optimizmo ir kūrybinio bendradarbiavimo.

Rugsėjo mėnesį Šiaulių lopšelio-darželio „Salduvė“ bendruomenė dalyvavo kūrybiniame plenere „Rudens mozaika“, kurio metu išnaudodami rudens dovanojamą spalvų, gamtos turtų gausą, sukūrė rudens mozaiką „Salduvės piliakalnio sapnas“. Mūsų bendruomenės kūrybinės veiklos rezultatu buvo galima grožėtis Šiaulių miesto savivaldybės administracijos esančiame skverelyje.

Rugsėjo mėnuo nudžiugino visai ugdymo įstaigos bendruomenei reikšminga Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos gauta padėka už mūsų ugdymo įstaigoje organizuojamą vaikų maitinimą ekologiškais ir pagal nacionalinę žemės ūkio maisto kokybės sistemą pagamintais produktais. Viliamės, kad vaikų maitinimas ekologiškais produktais lems geresnę vaikų sveikatą bei padės formuotis vaikų sveikos mitybos įgūdžiams.

Rugsėjo 21-ąją dieną, minint Tarptautinę taikos dieną, skraidinome „Taikos paukštelius“; žaidėme su „Kamuoliukais-emociukais“; dalyvavome kūrybinėse veiklose „Draugystės glėbyje…“; „Baltas lapas“, naudodami gamtinę medžiagą kūrėme „Geriausio draugo portretą“.

Rugsėjo 22-ąją dieną minėjome Tarptautinę dieną be automobilio, kurios metu dalyvavome fizinio aktyvumo veiklose – mankštose „Pajudėk-pakrutėk“; nuotaikingose dviratukų ir paspirtukų varžybose „Rieda mano dviratukas-vejasi ir paspirtukas“, įgyvendinome įvairias kūrybines bei STEAM veiklas „ Rieda mano mašina“; „Mano draugas – dviratukas“; „Sukonstruok, sumontuok-pas draugą nuvažiuok“.

Paieška svetainėje

Kontaktai

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „SALDUVĖ“

Biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas 190526428
Vilniaus g. 38D, 76253 Šiauliai
mob. 8656 06207
el. p. salduve@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba – lietuvių
A. s. LT83 730001007568 9893
Bankas „Swedbank”, AB
Banko kodas 73000

Steigėjas

Steigėjas

PROJEKTAI

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS