SALDUVIUKŲ NAUJIENOS SPALIO MĖNESĮ

Spalio mėnesį pradėjome džiugia žinia – laimėtu programos Erazmus+ finansuojamu projektu „Mokymas ir mokymasis gamtoje“, kuris vyks nuo 2021 metų spalio mėnesio iki 2022 metų gegužės mėnesio. Tikimės, kad projekto veikla praturtins įstaigos bendruomenę ugdymo(si) lauke organizavimo žiniomis, suteiks pasitikėjimo savimi, drąsos, motyvacijos eksperimentuoti, ieškoti, atrasti ir įgyvendinti inovatyvius ugdymo turinio perkėlimo į lauko erdves būdus.

Minint Pasaulinę Turizmo dieną, dalyvavome išvykose, pažintinėse veiklose bei nuotaikingoje akcijoje „Mažomis pėdutėmis-dideliais žingsneliais“, kurios metu apkeliavome visą lopšelio-darželio teritoriją, skaičiuodami žingsnelius, įvairias matais matuodami nueitą atstumą, užkandžiaudami tam tikrose stotelėse.

Nuo spalio mėnesio įsijungėme į Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamą projektą „Futboliukas“, kurio tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. Organizuotų projektų veiklų akimirkomis dalinsimės Šiaulių lopšelio-darželio „Salduvė“ internetinėje svetainėje www.salduve.tavodarzelis.lt. ir projektų organizatorių internetiniame puslapyje www.asfutboliukas.lt., kuris prieinamas visiems.

Paieška svetainėje

Kontaktai

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „SALDUVĖ“

Biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas 190526428
Vilniaus g. 38D, 76253 Šiauliai
mob. 8656 06207
el. p. salduve@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba – lietuvių
A. s. LT83 730001007568 9893
Bankas „Swedbank”, AB
Banko kodas 73000

Steigėjas

Steigėjas

PROJEKTAI

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS