Rugsėjo 22-oji – šventinė diena

Rugsėjo 22 d. mažieji Salduviukai šventė – Šiaulių miesto gimtadienį, Baltų vienybės dieną, Rudens lygę ir Tarptautinę dieną be automobilio. Darželio kieme, skambant muzikai ir linkėjimams, vaikai suko ratus su paspirtukais ir dviračiais. Jie buvo papuošti geltonais balionais – Šiaulių miestą simbolizuojančia spalva.

Priešmokyklinio amžiaus grupių vaikai – vieni piešė kreidelėmis, kiti gėlių žiedais išdėliojo žodžius „Myliu Šiaulius“. „Saulučių“ grupės vaikai mokė kitus piešti saulutę su dviračiu. „Naminukų“ grupės vaikai papuošė kiemą savo gamybos geltonais lėktuvėliais.

Mūsų mažiausieji lopšelinukai pasipuošė geltonomis saulės karūnomis. Visi vaikai išklausė Saulės miesto įkūrimo istoriją, giedojo Šiaulių himną, klausėsi liaudies dainų, šoko ir aktyviai dalyvavo. Buvo linksma ir smagu.