Respublikinis kūrybinis pleneras „Rudens mozaika 2020. Čia esu…“

Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, mūsų darželio bendruomenė prisijungė prie Respublikinio kūrybinio plenero „Rudens mozaika 2020. Čia esu…“. Pleneras skirtas Mokyklų bendruomenių ir Vaiko emocinės gerovės metams paminėti. Visą savaitę vaikai, padedami pedagogų ir jų padėjėjų, kūrybiškai įgyvendino STEAM idėjas.

Buvo naudojamos įvairios gamtinės medžiagos, sodo ir daržo gėrybės. Kūrybinio proceso metu vyravo teigiama emocinė aplinka, buvo skatinamas originalumas, interaktyvumas, pozityvumas, bendruomeniškumas, pasitikėjimas kitu.

Vaikai ir pedagogai patyrė meno pažinimo džiaugsmą, bendradarbiavimo komandoje jausmą ir stiprino pozityvias nuostatas. Visa tai atsispindėjo mozaikose, kurias pavadinome „Salduviukams gera čia“.