Respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ pirmasis etapas

2020-ieji skirti vaikų emocinės gerovės metams. Šių metų vasario 12 dieną lopšelyje-darželyje „Salduvė“ siautė ir krykštavo mažieji salduviukai, nes buvo organizuojamas respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ pirmasis etapas – festivalis.

Į judėjimo ir gerų emocijų šventę vaikai buvo kviečiami dviem srautais: pirmiausiai atkeliavo darželio mažiausieji – „Aitvarėlių”, „Pagrandukų”, „Smalsučių”, „Bitučių” grupių vaikučiai; paskui vyresni vaikai iš „Naminukų”, „Varpelių”, „Švelnukų”, „Saulučių” grupių.

Darželio koridoriuje jų jau laukė užduotys ir išbandymai. Įveikę koridoriaus labirintus, vaikai patyrė džiaugsmą, o sporto salėje pasisėmė teigiamų emocijų judėdami, mankštindamiesi, žaisdami.

Judėjimo ir gerų emocijų šventę organizavo auklėtojos Silva U. ir Vilma P.