Pasaulinė pašto diena

Pasaulinės pašto dienos proga, „Bitučių“, „Švelnukų“, „Saulučių“ bei mažųjų „Pagrandukų“ ir „Aitvarėlių“ grupių ugdytiniai siuntė laiškus savo draugams bei tėveliams. Net ir patys mažiausi vaikai, naudodami paslaptingą laiškų siuntimo virvelę, siuntė laiškučius savo mažiesiems draugams.

Kuomet dėl siaučiančių virusų, turime atidžiai saugoti vieni kitus bei negalime vieni su kitais susitikti, įvairiaspalviai laiškai yra pats geriausias būdas pasisveikinti su draugu, paklausti, kaip draugui sekasi…

Vyresnieji vaikai ne tik rašė, kūrė laiškus savo draugams, tačiau susipažino su pašto atsiradimo istorija, paskirtimi.

Ugdymo grupės „Saulutės“ vaikai laiškus „rašė savo mamytėms ir tėveliams… tad šiuose laiškuose netrūko nei širdelių, nei bučinukų, nei pačių gražiausių piešinių. Juk ne taip jau dažnai tėveliai gauna laiškus iš savo vaikučių…

Džiaugiamės vaikų aktyvumu ir pedagogų išradingumu, minint Pasaulinę pašto dieną.

Paieška svetainėje

Kontaktai

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „SALDUVĖ“

Biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas 190526428
Vilniaus g. 38D, 76253 Šiauliai
mob. 8656 06207
el. p. salduve@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba – lietuvių
A. s. LT83 730001007568 9893
Bankas „Swedbank”, AB
Banko kodas 73000

Steigėjas

Steigėjas

PROJEKTAI

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS