Lopšelio-darželio „SALDUVĖ“ 54-tasis gimtadienis

Gegužės 17 dieną mūsų bendruomenė šventė kuklų, bet solidų, Šiaulių lopšelio-darželio „SALDUVĖ“ 54-tąjį gimtadienį. Pasiruošimas vyko net keletą dienų. Nepasiruošėme tik gero oro. Tačiau nuotaikos buvo puikios! Ryte visus pasitiko pasipuošęs darželis. Įgyvendinta daug kūrybinių iniciatyvų, akcijų ir sumanymų. „Sveikinimų žiedais pražydęs medis“ – visos ugdymo grupės papuošė medį sveikinimų atvirukais, pagamintais skirtingais grupių simboliais. „Gimtadienio rytą – gėlių žiedai prikrito“, vaikai su pedagogais papuošė kiemą įsmeigiamomis popierinėmis gėlėmis ir vėjo malūnėliais. Akcijos „Aš tave labai myliu – apkabinti net galiu“ metu stengiamės apkabinti lopšelį-darželį. Po to vyko šventinis koncertas „Su gimtadieniu, Salduve“ ir gimtadienio torto įžiebimas vidiniame lauko kiemelyje. Šventės metu atidarėme vabalų viešbutį „Ropojantis miestas“, lauko erdves, daržo zoną „Sodinsime, auginsime – draugus vaišinsime“. Visa diena buvo šventinė ir džiugi. Ačiū už gausius sveikinimus. Švęsime dar keletą dienų, vyks kūrybinės iniciatyvos „Skrenda linkėjimų aitvaras“, „Saulės zuikučių gaudynės“, „Muilo burbulų fiesta“ ir kitos. Vaikai šaukė, kad gimtadienio šventė pavyko ir sutarėme, kad lauksime sekančio gimtadienio. Esame kaip viena didelė šeima. Ačiū visai šauniai bendruomenei ir visiems padėjusiems švęsti gimtadienį – kartu mes galime daug!!!

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS