Kviečiame skirti paramą ir pervesti 1,2 proc. pajamų mokesčio dalį

Kviečiame Jus skirti paramą Šiaulių lopšeliui-darželiui „Salduvė“ ir pervesti 1,2 proc. pajamų mokesčio dalį

Dėkojame visiems, parėmusiems arba planuojantiems paremti mūsų švietimo įstaigą. Gautos lėšos naudojamos tik Šiaulių lopšelio-darželio „Salduvė“ reikmėms – Jūsų vaikų ugdymui(si), vidaus ir lauko aplinkų gerinimui.
Pagal galiojančius teisės aktus, savo pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) Jūs galite pervesti pasirinktai įstaigai, organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą. Skirdami labdarą lopšeliui-darželiui, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos lopšeliui-darželiui. Būsime dėkingi už Jūsų skirtą 1,2 proc. paramą mūsų LD „Salduvė“. Jums tereikia užpildyti paraiškos FR0512 formą iki 2022 m. gegužės 2 dienos.
Tikimės, kad būsite ištikimi rėmėjai ir skirsite sumokėto pajamų mokesčio dalį.

Prašymus pateikti galite prisijungę per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), pasirinkę skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymo forma pateikiama dažniausiai pildomų formų sąraše. Konsultuotis galima paskambinus 1882 ar pateikus paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. Išsami informacija pateikiama VMI paramos skyrimo vedlio instrukcijose:
https://www.youtube.com/watch?v=-ItTfkinG00
Instrukcija pdf formatu

Reikalingi duomenys:
Mokestinis laikotarpis – 2021.
Gavėjo identifikacinis numeris – 190526428. 
Mokesčio dalies paskirtis – VEIKLAI VYKDYTI, čia galite nurodyti ir konkrečios grupės pavadinimą.
Mokesčio dalies dydis (procentais) – prašytume rašyti 1,2.
Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – 2022, galite žymėti 2023 ir 2024.
Užpildę visas reikiamas eilutes – pateikite deklaraciją.

Pervestos lėšos skiriamos Jūsų vaikų ugdymui(si), higieninėms sąlygoms gerinti, vidaus ir lauko aplinkoms tobulinti. Todėl nuoširdžiai tikime, kad ir šiais metais sumokėtą pajamų mokesčio dalį Jūs, Jūsų artimieji ar draugai skirs Šiaulių lopšeliui-darželiui „Salduvė“ remti.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ, NES JŪSŲ PARAMA – LABAI VERTINGA MŪSŲ ĮSTAIGAI!

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS