Kviečiame dalyvauti

Kviečiame dalyvauti Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų meninio-edukacinio vaikų ir mokytojų kūrybinių veiklų projekte „MES NUPIEŠIM SMUIKO RAKTĄ“.
Projektas skirtas muzikos ir dailės sąsajų integracijai per patyriminį ugdymą, pasitelkiant įvairias STEAM veiklas, interpretuojant smuiko raktą.
Dalyvauti gali Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir jų mokytojai.
Norintys dalyvauti projekte iki 2022 m. sausio 31 dienos turi pateikti užpildytą dalyvio paraišką el. paštu dailemuzika@gmail.com

Projekto eiga: Mokytojai supažindina ugdytinius su muzikiniu simboliu – smuiko raktu ir pateikia
ugdytiniams trafaretą ar šabloną. Pasirinktomis kūrybinės raiškos priemonėmis, vaikai eksperimentuoja, konstruoja, aplikuoja ar kitaip kuria, apipavidalina smuiko raktą. Kūrybinio proceso metu rekomenduojama naudoti muzikinį foną (gali skambėti dainelė, muzikinis kūrinys). Mokytoja filmuoja veiklą (video trukmė iki 2 min.) ir vaizdo įrašo pabaigoje pateikia galutinio darbo rezultato nuotrauką. Pilnas vaizdo įrašas įkeliamas į socialinio tinklo „Facebook“ grupę „MES NUPIEŠIM SMUIKO RAKTĄ“ nuo 2022 m. sausio 12 d. iki vasario 11 d. (imtinai), nurodant pilną įstaigos pavadinimą, mokytojo vardą, pavardę, ugdymo grupę, vaikų amžių, jei dalyvauja vienas vaikas – nurodyti jo vardą ir amžių.

Daugiau informacijos nuostatuose MES NUPIESIM SMUIKO RAKTA

Dalyvio paraiška DALYVIO PARAISKA