Jubiliejinio 55-ojo gimtadienio šventinė programa

Šiaulių lopšelio-darželio „Salduvė“ pastatas pastatytas 1967 metais, įstaiga dirba nuo 1967 m. gegužės 15 dienos. 2022 metais įstaiga mini Jubiliejinį 55 metų gimtadienį. Šventei planuoti ir organizuoti buvo sudaryta Gimtadienio organizavimo grupė, kuri nusprendė, kad gegužės 16–20 dienomis visą bendruomenė minės jubiliejinę datą ir kiekvieną savaitės dieną vyks edukacijos vaikams:

Gegužės 16 d. pirmadienį – „SPALVADIENIS“: įstaigos koridoriuje atidarysime socialinių partnerių, Šiaulių Menų mokyklos, kūrybinės raiškos studijos „Skrydis“ ugdytinių parodą „Tupi katins ant Salduvės kalno“; lauko teritoriją ir vidinį kiemelį puošime savos gamybos gėlių žiedais; kursime foto sienelę ir gimtadienio paštą lauke.
Gegužės 17 d. antradienį – „KŪRYBINGADIENIS“: grupių mokytojos su ugdytiniais kurs grupių simbolių mozaikas iš augalų ir gamtinės medžiagos, mums talkins socialiniai partneriai iš ŠPRC; kūrybinės raiškos studija „Skrydis“, su vadove, organizuos kūrybinę edukaciją „Saulėti linkėjimai „Salduvei“.
Gegužės 18 d. trečiadienį – „PRAMOGADIENIS“: sudėsime skaičių 55 iš balionų įstaigos pievelėje nuo Vilniaus gatvės pusės; vidiniame įstaigos kiemelyje vyks šventinis koncertas „Salduvės“ darželiui – 55“.
Gegužės 19 d. ketvirtadienį – „BURBULADIENIS“: organizuosime STEAM veiklas lauke, vyks patyriminė veikla „Iš kur atsiranda burbulai“ ir kūrybinė veikla „Linkėjimas burbule“.
Gegužės 20 d. penktadienį – „ŠYPSADIENIS“: atversime erdves tėveliams, minėsime Šeimų dieną; vyks skaičiaus 55 figūros simbolinis atvaizdavimas visai bendruomenei sustojus kartu; paveiksluosimės prie foto sienelės; skelbsime Gimtadienio pašto linkėjimus socialinio tinklo „Facebook“ profilyje ir įstaigos tinklalapyje.

Vaikučiai jau repetuoja savo ruošiamas daineles ir laukia gimtadienio šventinės savaitės. Tad – pasipuošk, pasitelk gerą nuotaiką ir švęsk! Laukiame sveikinimų ir linkėjimų!

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS