Ikimokyklinio ugdymo grupės „Naminukai“ vaikų verslumo ugdymas „Kaziuko kermošiuje“

Verslumo ugdymas laikomas labai svarbiu tolimesniam vaiko mokymuisi ir sėkmei ateityje. Jau ikimokykliniame amžiuje svarbu ugdyti verslumą ir toliau vystyti savarankiškumą, padėti ugdytis valią, ugdyti planavimą ir savo veiklą, perimti socialiai priimtinas elgesio taisykles, mokytis pozityviai bendrauti ir bendradarbiauti, veikti komandoje.

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Naminukai“ ugdytiniai labai mėgsta įvairius darbelius gaminti, lankstyti, kurti. Todėl nusprendėme, kad Kaziuko kermošius – gera proga ir pramogauti, ir darbelius gaminti, o juos pagamintus – pabandyti įvertinti, kiek tai galėtų kainuoti.

Vaikai galvojo, kaip atrodytų gaminys, kad jį vaikai norėtų pirkti? Sprendėme, iš ko gaminti, kad būtų ir gražu, ir ekonomiška, ir tvaru. Stengiantis saugoti aplinką ir neteršti jos, kūrybinių darbelių gamybai aktyviai naudotos antrinės žaliavos. Besiruošiant Kaziuko kermošiui, gaminome vabaliukus iš panaudotų kiaušinių dėklų, lankstėme kirmėliukus iš senų žurnalų juostelių. Beliko tik gražiai darbelius išsidėlioti ir Mugėje parduoti kitų grupių vaikams.

Vaikai įsitikino, kad darbeliai pagaminti iš perskaitytų žurnalų, panaudotų kiaušinių dėklų puikiai tinka padovanoti draugui ir panaudoti prekybai mugėje.

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS