Apie Mokslo ir žinių dieną – Rugsėjo 1-ąją

Vadovaujantis Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Švietimo skyriaus rekomendacijomis, bei atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, šventinė diena įstaigoje organizuojama tik vaikams, laikantis visų saugumo reikalavimų.

7.00–17.30 val. įstaigos darbo laikas, darbuotojai dirba įprastu darbo grafiku;
8.00–12.00 val. naujų vaikų į lopšelio grupes priėmimas; adaptacija, pažintis su grupės personalu, tvarka, vidaus ir lauko erdvėmis (dalyviai: dviejų lopšelio grupių vaikai, tėvai, auklėtojos ir jų padėjėjos);
9.00–12.00 val. veiklos lauke, grupių aikštelėse, vidiniame kiemelyje (dalyviai: visų grupių vaikai, auklėtojos ir jų padėjėjos);
10.00 val. šventiniai priešpiečiai (dalyviai: visų grupių vaikai, auklėtojos ir jų padėjėjos);
10.30–11.30 val. šventinis rytmetys „Sudie, vasarėle – sveiki, sugrįžę į darželį!“ kiekvienai grupei, lauke, vidiniame kiemelyje (dalyviai: šešių darželio grupių vaikai, auklėtojos ir jų padėjėjos, kiti pedagogai);
12.00 val. šventiniai pietūs (dalyviai: visų grupių vaikai, auklėtojos ir jų padėjėjos).

Primename, kad: vaikus lydintys asmenys privalo dėvėti veido apsaugos priemones; įėjus į patalpas dezinfekuoti rankas; laikytis saugaus atstumo (lauke – 1 m, viduje – 2 m); prieš einant į darželį galite pasimatuoti kūno temperatūrą; į darželį sergantys vaikai ir tėvai nepriimami.

Prašome, naujai pradėsiančius lankyti darželį, vaikus lydėti tik vienam šeimos nariui. Grupės patalpas leisime apžiūrėti tik lopšelio grupių vaikučių tėvams, laikantis visų saugumo reikalavimų. Tačiau prašome neužsibūti ilgiau kaip 15 minučių ir laikytis atstumų. Lauko erdves galite apžiūrėti ilgėliau.

Prašome, nebenaujokų vaikų šeimos narius, po grupių patalpas nevaikščioti.

Bendrų renginių nebus. Reikalingą informaciją Jums suteiks grupių auklėtojos ir administracija.

Tikimės Jūsų supratingumo ir linkime saugios šventinės dienos.
Lopšelio-darželio „Salduvė“ administracija.

Paieška svetainėje

Kontaktai

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „SALDUVĖ“

Biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas 190526428
Vilniaus g. 38D, 76253 Šiauliai
mob. 8656 06207
el. p. salduve@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba – lietuvių
A. s. LT83 730001007568 9893
Bankas „Swedbank”, AB
Banko kodas 73000

Steigėjas

Steigėjas

PROJEKTAI

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS