AKCIJA „Kamštelius renku – aplinką puošiu“

Ei, vaikai, skelbiam ir kviečiam dalyvauti akcijoje

Kamštelius renkuaplinką puošiu“.

Akcijos tikslas – formuoti antrinių žaliavų rūšiavimo įgūdžius, atsakingumą, skatinti mąstyti „žaliai“, ugdyti kūrybiškumą, komandinį darbą, tvarų vartojimą. Vaikai galės atneštus kamštelius rūšiuoti pagal spalvas, dydį, grafinius ženklus, užrašus, kurs eskizus ir įgyvendins savo sumanymus. Skatinsime vaikus kalbėti ir pasakoti kaip kamštelis keliavo į darželį, ką matė, girdėjo, jautė (gal saugus kišenėje keliavo). Kviečiame rinkti tik HDPE plastiko (plastmasinius) kamštelius. Kuriais užsukamos plastikinės vandens, pieno, jogurto, sulčių, vaisvandenių, gaiviųjų gėrimų taros. Visi kamšteliai turi būti švarūs, sausi, be jokių šiukšlių. Surinkę kamštelius kursime įvairius meninius darbus, dekoracijas, realizuosime gražias idėjas, kuriomis vaikai pradžiugins save ir kitus. Kūrybinių dirbtuvių eigą fotografuosime, dalinsimės įstaigos tinklalapyje www.salduve.tavodarzelis.lt ir paskyroje www.facebook.com/salduvesdarzelis/.

Nesvarbu spalva ir dydis, svarbu – kiekis! Bus renkamas laimėtojas. Kas daugiau surinks – tas laimės! Laimėtojo laukia prizinė dovana!

Kamštelius renkame iki 2020-05-31. Birželio 1-ąją skaičiuosime atneštus kamštelius kiekvienoje grupėje ir rinksime grupės, bei darželio nugalėtoją.

Visi kamšteliai turi būti švarūs! Pirmyn, kamšteliai į darželį!

Paieška svetainėje

Kontaktai

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „SALDUVĖ“

Biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas 190526428
Vilniaus g. 38D, 76253 Šiauliai
mob. 8656 06207
el. p. salduve@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba – lietuvių
A. s. LT83 730001007568 9893
Bankas „Swedbank”, AB
Banko kodas 73000

Steigėjas

Steigėjas

PROJEKTAI

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS