Akcija „Kamštelius renku – aplinką puošiu“

TVARUMAS (anglų k. „sustainability“) – pirmą kartą sąvoka pavartota 1987 m. Jungtinių Tautų organizacijos ataskaitoje „Mūsų bendra ateitis“, kurioje išskirtas tvaraus vystymosi strategijos siekis – harmonijos palaikymas tarp žmonių, gamtos bei visuomenės tarpusavio santykių. Tvarus vystymasis – tai daugialypis įsipareigojimas pasiekti geresnę visų žmonių gyvenimo kokybę.
Kaip visa tai sujungti? Gal geriausias būdas pradėti nuo savęs ir kasdienių savo veiksmų namuose, darželyje, darbe, gatvėje, aplinkoje?

SKELBIAME IR KVIEČIAME VISĄ BENDRUOMENĘ DALYVAUTI AKCIJOJE „KAMŠTELIUS RENKU – APLINKĄ PUOŠIU“

Akcijos tikslas – formuoti antrinių žaliavų rūšiavimo įgūdžius, skatinti tvarų vartojimą ir mąstyti „žaliai“, ugdyti kūrybiškumą ir komandinį darbą. Surinktus ir atneštus kamštelius vaikai galės rūšiuoti pagal spalvas, dydį, grafinius ženklus, užrašus, skaičiuos, kurs kompozicijas ir įgyvendins savo sumanymus. Skatinsime vaikus pasakoti kaip kamštelis keliavo į darželį, ką matė, girdėjo, jautė. Kviečiame visą bendruomenę rinkti tik plastikinius kamštelius. Kuriais užsukamos plastikinės vandens, pieno, jogurto, sulčių, vaisvandenių, gaiviųjų gėrimų taros. Visi kamšteliai turi būti švarūs, sausi, be jokių šiukšlių. Iš surinktų kamštelių kursime įvairius meninius darbus, dekoracijas, realizuosime gražias idėjas, kuriomis vaikai pradžiugins save ir kitus. Kūrybinių dirbtuvių eigą fotografuosime, dalinsimės įstaigos tinklalapyje www.salduve.tavodarzelis.lt ir paskyroje www.facebook.com/salduvesdarzelis/.

Nesvarbu spalva, dydis, svarbu – kiekis!
Surinktus kamštelius suskaičiuokite ir perduokite savo grupės mokytojai, kuri užrašys atnešusiojo vardą ir kiekį.
Rinksime laimėtojus (vaikas ir šeima, grupės komanda). Rezultatus apibendrinsime pasibaigus mėnesiui. Kas daugiau surinks – tas laimės! Laimėtojų laukia prizai!
Visi kamšteliai turi būti švarūs! Pirmyn, kamšteliai į darželį!

Šiaulių lopšelis-darželis „Salduvė“
Įstaigos kodas 190526428

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Vilniaus g. 38D, LT-76253 Šiauliai
Mob. 8 656 06207
El. p. salduve@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Salduvė“
NEĮGALIESIEMS